Weekend w górach

Weekend w górach

Planując wypoczynek w polskich górach, z całą pewnością znajdziemy godne uwagi miejsca turystyczne. Każdego roku Tatry odwiedzane są przez tysiące podróżnych- zazwyczaj są to rodziny z dziećmi bądź pary, zainteresowane pobytem w wolnych od zanieczyszczeń, doskonale prezentujących się okolicach.

Miejscowa turystyka to nie tylko popularne szczyty, odwiedzane każdego roku przez tysiące podróżnych, ale leśne szlaki turystyczne czy jaskinie. Spędzając w tym miejscu krótszy okres czasu, wiele osób rezygnuje ze wspinaczki i korzysta z kolejek górskich. W ten sposób zwiedzimy takie miejsca, jak szczyt Gubałówki, z którego rozciąga się przepiękna panorama Tatr.

Wyjazd w góry to doskonała propozycja podczas rocznicy ślubu czy romantycznego wyjazdu we dwoje. Często przyjeżdżają tu także rodziny oraz osoby poszukujące aktywnych form wypoczynku. Dużą popularność wśród turystów zdobywają kąpieliska termalne, położone na terenie Słowacji. Dużą konkurencja wśród obiektów wczasowych sprawia, iż pobyt weekendowy w górach nie będzie stanowić dużego obciążenia dla naszego portfela.

Planując wyjście w góry należy pamiętać o środkach na kleszcze i komary.

Opcja komentowania została wyłączona.